Ocenění

Již 5x byla firma STARKL zahradník zvolena čtenáři časopisu Receptář jako nejlepší Zahradnictví roku. Poprvé pro rok 2010, podruhé 2011, potřetí 2012, počtvrté 2013 a aktuálně pro rok 2014.

Velice Vám všem za Vaši přízeň děkujeme a vážíme si ji.

Jsme velice rádi, že stále více milovníků květin využívá našich služeb. Ať už se jedná o nabídky sortimentu zásilkové služby či zahradního centra v Čáslavi, návrhů a realizací výsadeb či prací aranžerů interiérové zeleně a floristů.
A nesmíme zapomenout na naši specialitu - vzrostlé stromy, které si můžete v našich školkách prohlédnout a vybrat. Naši specialisté Vám pak dokáží tyto vzrostlé stromy bezpečně přepravit a vysadit na Vámi zvolené stanoviště.
Opravdu veliké oblibě se těší i pravidelné výstavy: Jarní výstava, Výstava růží, Podzimní výstava, Vánoční výstava. Výstavy a další speciální akce pak každoročně navštíví desetitisíce návštěvníků obdivujících záplavu kvetoucích rostlin v těch nejrozmanitějších aranžích.

STARKL zahradník je tu pro Vás od roku 1912 a věříme, že i nadále budou pro Vás naše rostliny a zkušenosti našich odborníků zárukou té nejvyšší kvality.

Receptář

Měsíčník pro kutily Receptář vydává vydavatelství a nakladatelství Reader’s Digest Výběr, s. r. o.
Jedná se nejprodávanější (80 300 výtisků) a nejčtenější (252 000 čtenářů měsíčně) titul o zahradě a hobby na našem trhu.
Kategorie byly vybrány na základě preferencí pořadatele výzkumu.
Sběr dat probíhal dotazníkovou metodou, s otevřenými otázkami, v srpnu a v září 2010 mezi předplatiteli časopisu Receptář a návštěvníky webových stránek www.ireceptar.cz.

 

Ocenění od čtenářů časopisu Receptář