Nabídka vzrostlých stromů a keřů pro JARO 2024!

Starkl - zahradní­k spol. s r.o. STROMY (https://stromy.starkl.com/)

Vše o poptávce vzrostlých stromů

Zde najdete shrnutí nejdůležitějších informací o možnostech poptávky vzrostlých stromů. Veškeré další informace, zobrazíte kliknutím na tlačítko "Podrobněji".

POZOR! Přepravu tohoto sortimentu není možné zajistit prostřednictvím České pošty. Podrobněji

 • Jak postupovat

  Máte-li zájem o konkrétní stromy, zašlete nám svoji poptávku a my Vás budeme do 7 pracovních dnů od jejího obdržení informovat o možnostech dodání, ceně dopravy a dalších podrobnostech.
   
  Požadavky na dodání či osobní odběr uveďte do kolonky "Vzkaz pro nás".

  Podrobněji
 • Vše o výsadbě

  Při koupi vzrostlých stromů je velmi důležitá bezpečná přeprava a následná správná výsadba stromu na zvolené stanoviště.
   
  Samozřejmě Vám tyto služby může nabídnout i STARKL zahradník. Jestliže se však rozhodnete stromy přepravovat a vysazovat osobně, určitě se Vám budou hodit následující informace.
  Podrobněji

 • Nenašli jste?

  Nenašli jste strom, který jste hledali?
  Zde neuvedené odrůdy či velikosti pro Vás můžeme kdykoliv objednat.
   
  Máte-li o konkrétní stromy zájem, napište nám na níže uvedenou emailovou adresu a my Vás budeme co nejdříve informovat o možnosti případného dodání.
  stromy@starkl.com

 • Problém s poptávkou

  Přestože jsou naše webové stránky přizpůsobeny nejmodernějším trendům, je možné, že ve výjimečných případech může dojít k problémům.
   
  Jestliže Vám nebude náš nákupní košík s poptávkou vzrostlých stromů fungovat, zašlete nám, prosím, poptávku prostřednictvím emailu na adresu: stromy@starkl.com

  Podrobněji